Codziennie 5 pysznych, świeżych i zbilansowanych posiłków z dostawą

 

Pokochaj nasze arcydzieła kulinarne

 

Delektuj się codziennie doskonałą, wykwintną i dietetyczną kuchnią na zamówienie. Szef Kuchni z Dietetykiem każdego dnia przygotują dla Ciebie wyśmienite i niepowtarzalne zestawy 5-ciu posiłków, inspirowane kuchnią włoską, francuską, hiszpańską, polską oraz wieloma innymi.

Wszystkie potrawy przyrządzane są bez dodatku tłuszczu, metodą pieczenia, duszenia, grillowania, gotowania na parze lub wodzie. A intensywność i głębię swojego smaku zawdzięczają talentowi Szefa Kuchni, najlepszym produktom oraz mieszankom naturalnych przypraw i ziół. Bez dodatku chemii, konserwantów czy wzmacniaczy smaku!
W naszych posiłkach ograniczamy do minimum produkty takie, jak cukier, sól, tłuszcze trans, tłuste mięsa, smalec, tłuste śmietany oraz masło. Zamiast tego stosujemy naturalny miód, mieszanki przypraw i ziół, oliwę z oliwek, chude mięsa, ryby morskie, rośliny strączkowe, najzdrowsze orzechy, nasiona i pestki oraz niskotłuszczowe jogurty.

Nasze potrawy są przyrządzane na krótko przed dostawą do Klienta i pakowane w specjalistyczne i bardzo szczelne pojemniki. Dzięki temu zachowują swój fenomenalny smak, aromat, świeżość i można je błyskawiczne podgrzać w mikrofali.

Wszystkie zestawy możesz wybrać w wariancie standardowym, wegetariańskim z rybami, wegetariańskim bez ryb, wegańskim, bezglutenowym oraz indywidualnym. Dostępne kaloryczności to:
1000 · 1200 · 1500 · 1800 · 2100 · 2400 · 2800 · 3000 kcal

Każdy nasz zestaw potraw to:

 

5 idealnie zbilansowanych posiłków:

 

śniadanie2. śniadanieobiadpodwieczorekkolacja

ŚNIADANIE

II. ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

KOLACJA

 

 

Wszystkie grupy żywności:

 

wszystkie grupy żywności

mięso nie występuje w zestawach wegetariańskich, a mięso i nabiał w zestawach wegańskich

 

Całodzienna dawka energii z makroskładników wg proporcji:

 

proporcje makroskładników

 

Pozostałe składniki odżywcze:

 

Podane wartości są rekomendowane przez wiodące ośrodki naukowe na całym świecie oraz Instytut Żywnosci i Żywienia w Warszawie.

 

Dietetyk i Szef Kuchni przestrzegają żelaznych zasad zdrowego żywienia, ponieważ powierzasz nas swoje zdrowie!

 

Na czym polega bezpłatna opieka Dietetyka – kliknij tutaj i czytaj dalej...