Opinie Klientów

Zobacz opinie klientów o naszym cateringu dietetycznym. Dlaczego przekonała ich akurat nasza dieta pudełkowa ? 

 

Nie mogłem uwierzyć, że w trakcie odchudzania posiłki mogą być tak obfite, a do tego czasem pojawiało się nawet coś słodkiego! Chudłem bez poczucia głodu i miałem więcej energii niż kiedykolwiek! Ale najlepsze jest to, że na mój codzienny pakiet 5 dań wydawałem tyle samo, co gotując sobie w domu!

Marcin K., handlowiec, 43 lata, Warszawa

 

Jeszcze kilka miesięcy temu miałam 13 kilogramów nadwagi i ogromne kompleksy. Straciłam wiarę w siebie. Próbowałam wielu „cudownych” diet, ale skończyło się na skrajnym osłabieniu, zaniku miesiączki i efekcie jo-jo. Wtedy przypadkiem trafiłam na firmę Dieta-na-zamowienie.pl. Wybrałam 3-miesięczny pakiet „pyszne odchudzanie”. Teraz codziennie rano dostaję do domu 5 smacznych i świeżych posiłków na cały dzień, które zabieram do pracy. Moja dietetyk zbilansowała to tak, że schudłam 10 kilogramów, mam świetną figurę i czuję się rewelacyjnie.

Magda W., księgowa, 39 lat, Warszawa

 

Na początku podchodziłem do tego sceptycznie. Ale kiedy wspólnie z dietetyczką dobraliśmy dla mnie odpowiednią dietę sportową, to rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Moje posiłki okazały się tak dobrze dopasowane, że w ciągu kilku tygodni pozbyłem się nadmiaru tłuszczu, którego nie mogłem spalić przez ostatni rok! Do tego rozpiera mnie energia, w ogóle nie czuję głodu i w końcu poprawiła się mi się rzeźba. Jedyny minus to, że NFZ jeszcze tego nie refunduje ;)

Paweł S., kulturysta amator, 27 lat, Warszawa

 

Moja waga jest w normie, a na swoją figurę nie narzekam. Pakiet „Zdrowa równowaga” wybrałam, bo bardzo intensywnie pracuję. Nie chcę tracić czasu na zakupy i gotowanie. Wolne chwile wykorzystuję na relaks, kino i spotkania z przyjaciółmi, a nie na orkę w kuchni. Nie akceptuję zabijania zwierząt, więc wybrałam ten program w wariancie wegańskim.

Martyna W., manager, 36 lat, Warszawa

 

Mam 44 lata, stresującą pracę i 15 kilogramów nadwagi. Kilka lat temu pojawił się wysoki cholesterol i nadciśnienie. Szybko się męczę i coraz częściej czuję kłucie w klatce piersiowej. Zacząłem naprawdę bać się o swoje zdrowie. Dietetyk z firmy Dieta-na-zamowienie.pl na podstawie wyników moich badań dobrał mi odpowiednią dietę. Teraz widzę, że można zdrowo i bezpiecznie schudnąć bez katowania się na siłowni i innych kosztownych metod. Zaskoczyło mnie, że na moje codzienne posiłki wydaję mniej niż dotychczas jedząc na mieście. Ale najciekawsze jest to, że cholesterol i ciśnienie zaczęły wracać do normy bez użycia leków, a ja czuje się coraz lepiej.

Robert M., radca prawny, 44 lata, Warszawa

 

Aktualne promocje - czytaj dalej...