Nowy
Wypróbuj tą dietę, jeśli chcesz szybko, zdrowo i bezpiecznie schudnąć - bez wysiłku, uczucia głodu i wyrzeczeń. Wybierz kaloryczność, okres i sprawdź cenę.
39,00 zł
Nowy
Wybierz ten program, jeśli masz optymalną masę ciała i chcesz codziennie rozkoszować się zdrowymi i wyszukanymi smakami. Bez zakupów, gotowania i zmywania.
56,00 zł
Nowy
Zestaw 5 posiłków dla sportowca. Wybierz tą dietę jeśli dużo trenujesz, chcesz szybko spalić nadmiar tłuszczu, zwiększyć masę mięśni i nie masz czasu na gotowanie. 
64,00 zł
Nowy
To plan żywienia dla Ciebie, jeśli chcesz zadbać o prawidłowy rozwój dziecka w ciąży i w trakcie karmienia, bez uszczerbku na własnym zdrowiu.
68,00 zł
Nowy
Wybierz taką dietę, jeśli chcesz wykluczyć z jadłospisu mięso i wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, jednocześnie dostarczając organizmowi niezbędnej ilości wszystkich składników odżywczych.
39,00 zł
Nowy
Najlepsza pudełkowa dieta wegetariańska z rybami! Warzywna bomba witaminowa + najzdrowsze na świecie mięso ryb !  
39,00 zł
Nowy
Wybierz ten program, jeśli chcesz wykluczyć z jadłospisu mięso jednocześnie dostarczając organizmowi wszystkich składników odżywczych 
52,00 zł
Nowy
Dzięki temu programowi eliminujesz z potraw gluten oraz laktoze. Gluten jest to szczególna forma białka występująca w takich zbożach, jak pszenica, żyto, pszenżyto, orkisz i jęczmień. Zamiast tego używamy produktów na bazie mąki kukurydzianej, ryżowej, sojowej, gryczanej, prosa, amarantusa i komosy ryżowej.
39,00 zł
Nowy
W tym przypadku Dietetyk i Szef Kuchni opracują dla Ciebie całkowicie autorskie menu według Twoich upodobań kulinarnych i wszelkich wskazówek.
97,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów